Відділ реєстрації сільськогосподарської техніки

Про управління

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України України від 10.09.2014 року № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» було прийнято рішення про ліквідацію Державної інспекцію сільського господарства України та її територіальних органів, в структуру яких входив відділ технічного нагляду.

Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1051 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» функції у системі інженерно – технічного забезпечення агропромислового комплексу, експлуатації та технічного стану машин, реєстрації та обліку машин, видачі посвідчення тракториста-машиніста, покладені на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захист споживачів України, територіальним органом якої у Вінницькій області є Головне управління Держпродспоживслужби. 

З 13 лютого 2017 року Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, розпочало виконання повноважень нагляду у системі інженерно-технічного забезпечення. За минулий період спеціалісти Держпродспоживслужби зареєстрували 28 та зняли з обліку 13 одиниць сільськогосподарської та дорожньо-будівельної техніки.

Записатись
Подати скаргу