Програма «Споживач»

Головною метою інформаційно-аналітичного тижневика «Споживач» є реалізація державної програми із створення умов для здобуття необхідних знань, які допоможуть споживачам прийняти вірне рішення під час придбання товарів та отримання послуг.

Перш за все це роз‘яснення основних законів України стосовно захисту прав споживачів, коментарі до найбільш поширених правопорушень на споживчому ринку, а також корисні поради фахівців Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Вбудована мініатюра
Пам’ятка споживача
Будь пильним – думай, що і де купуєш! Стань «занудним» - уважно роздивись та перевір товар! Обов’язково вимагай всі документи – інструкцію, договір, гарантійний талон, касовий чек! Дотримуйся правил експлуатації! Вчись захищати свої права!
Вбудована мініатюра
Випуск 1
Про утворення та структуру Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.
Вбудована мініатюра
Випуск 2
Знайомить споживачів із правилами продажу паливно-мастильних матеріалів. Дає поради поводження у випадку придбання неякісного палива, що призвело до пошкодження агрегатів транспортного засобу. Роз‘яснення стосовно скарг, з якими звертаються вінничани до управління захисту споживачів, з приводу неякісного виконання робіт з виготовлення та встановлення металопластикових конструкцій. Що треба знати щоб уникнути проблем під час замовлення вікон та дверей.
Вбудована мініатюра
Випуск 3
Висвітлюється необхідність дотримання суб‘єктів господарювання та пересічних громадян Закону України № 4844 "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення". Для того щоб сповна усвідомити важливість проблеми тютюнопаління наводиться офіційна "Тютюнова" статистика України, висновки експертів всесвітньої організації охорони здоров‘я.
Вбудована мініатюра
Випуск 4
Детальні роз‘яснення щодо правил торгівлі товарами на відстані, а саме Інтернет торгівлі. Що повинен знати споживач, аби не втратити гроші, купуючи товари через Інтернет. Про правила продажу взуття.
Вбудована мініатюра
Випуск 5
Розкриває шахрайські схеми виробників пластикових вікон і дверей. Включає інтерв‘ю зі споживачами, які вважають себе ошуканими під час замовлення послуг з виготовлення та встановлення металопластикових конструкцій.

Сторінки

Записатись
Подати скаргу