Новини

26 Лютий 09:39
Спеціалісти Управління захисту споживачів провели моніторинг реалізації роздрібної торгівлі пальним на території регіону
Спеціалісти Управління захисту споживачів провели моніторинг реалізації роздрібної торгівлі пальним на території регіону

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 14.01.2020 №1013/0/1-20 Головним управлінням Держпродспоживслужби у Вінницькій області, в рамках діяльності міжвідомчих регіональних груп з проведення спільних заходів з метою боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним в Україні, проводився моніторинг ГАЗС та АЗС на території  Вінницької області. 

За результатами моніторингу, серед 320 перевірених ГАЗС та АЗС у 27 були відсутні ліцензії на право торгівлі пальним.

За участю спеціалістів ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області було призупинено, а в подальшому демонтовано 6 АЗС у м. Вінниця.

Також, за поданням ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Бершадська місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо незаконної торгівлі пальним.

Спеціалістами Управління захисту споживачів було проведено ряд перевірок, за результатами яких, суб’єктів господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності.

Окрім роботи нелегальних АЗС, серед порушень законодавства можна також відокремити контрафактні продажі та нелегальне виробництво пального, використання пального за схемами мінімізації оподаткування шляхом отримання фіктивних документів на частину пального.

Спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби продовжують проводити моніторинг реалізації роздрібної торгівлі палива на території регіону.

 

Записатись
Подати скаргу