Новини

24 Травень 15:55
На території Хмільницького району розпочались заходи з імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу!
На території Хмільницького району розпочались заходи з імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу!

На виконання рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вінницькій обласній військовій адміністрації від 06 квітня 2023 року "Про посилення заходів профілактики щодо захворювання тварин на сказ", з метою виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних хвороб тварин на 2023 рік, враховуючи складну епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин на території області, з 24 травня 2023 року Хмільницька районна державна лікарня ветеринарної медицини проводить кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною.

Під час кампанії буде оброблено всю територію Хмільницького району Вінницької області, при цьому будуть застосовуватись спеціальні приманки із антирабічною вакциною для диких м'ясоїдних, яка безпечна для людей та інших тварин.

Приманка має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м'ясокісткового борошна з желеподібною капсулою всередині із вакциною проти сказу "Орісвак".

Просимо мешканців Хмільницького району із порозумінням віднестися до заходів з вакцинації диких м'ясоїдних тварин та при виявленні принад не руйнувати їх та не брати в руки!

 

 

 

Записатись
Подати скаргу