Новини

14 Березень 10:35
Щодо експорту пробних партій яблук до Республіки Індія
Щодо експорту пробних партій яблук до Республіки Індія

Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області повідомляє, що за результатами опрацювання питання щодо включення України до списку держав-експортерів окремих видів плодово-ягідної продукції, Індійська сторона погодилась на ввезення 8-10 пробних партій яблук українського походження.

Експорт яблук свіжих до Республіки Індія можливий тільки за умови дотриманням наступних фітосанітарних вимог:

  1. Передвідвантажувальна холодильна обробка у температурному режимі 0 або до 0 °C протягом 13 днів; 0,55 або до 0,55 °C протягом 14 днів; 1,1 або до 1,1 °C протягом 18 днів з обов’язковою рефрижирацією при транспортуванні;
  2. Обробка має підтверджуватися відповідними фітосанітарними сертифікатами, виданими уповноваженим органом країни походження продукції або реекспорту.

 

Місцями ввезення до Республіки Індія пробних партій яблук свіжих обрано: Піпавав (PIPAVAV), Хазірі (HAZIRA), Джавахарлал Неру (JAWAHARLAL NEHRU), Нава-Шеві (NHAVA SHEVA) та Ченнаї (CHENNAI).

Не допускається експорт до Республіки Індія свіжих яблук, заражених шкідливими організмами, визначених у фітосанітарних вимогах Республіки Індія, які розміщені на офіційному сайті Держпродспоживслужби за посиланням.

 

Записатись
Подати скаргу