Новини

05 Лютий 15:12
В Іллінецькому районі фахівці Держпродспоживслужби та медичні працівники обговорили питання попередження виникнення ботулізму
В Іллінецькому районі фахівці Держпродспоживслужби та медичні працівники обговорили питання попередження виникнення ботулізму

У зв'язку з тим, що в 2019 році було встановлено погіршення санітарно-епідемічної ситуації щодо ботулізму загалом та виникненням випадку захворювання на ботулізм у жителя смт. Дашів Іллінецького району в січні 2020 року, - спеціалісти відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Іллінецького районного управління  Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області 04 лютого 2020 року провели семінар з медичними працівниками Дашівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини щодо попередження можливого виникнення захворювання на ботулізм серед населення.

Захід проходив за участю спеціалістів Держпродспоживслужби, лікарів загальної практики сімейної медицини та середнього медичного персоналу.

Під час обговорення особливу увагу приділили питанню повноти збору епідеміологічного анамнезу, проведенню диференційної діагностики та використанню усіх можливих лабораторних досліджень в разі виникнення сумнівів щодо правильності встановленого діагнозу.

Після закінчення семінару всі присутні отримали пам’ятки "Обережно: ботулізм!" для поширення серед населення Дашівської ОТГ.

 

 

Записатись
Подати скаргу