Новини

27 Травень 15:57
Україна готова, хоче і може розширювати експортну географію української продукції!
Україна готова, хоче і може розширювати експортну географію української продукції!

У Парижі стартувала 91-а Генеральна сесія Всесвітньої організації з охорони здоров'я тварин (World Organization for Animal Health, WOAH). Цьогоріч WOAH святкує 100-річчя свого заснування. У рамках заходу Голова Держпродспоживслужби Сергій Ткачук на чолі з українською делегацією вже провів зустріч з представниками компетентного органу Канади.

"Україна зацікавлена розвивати торгово-економічне співробітництво з іншими державами та виходити на їхні ринки зі свою продукцією. Ми готові, хочемо та можемо розширювати експортну географію, щоб у всьому світі знали, що ця продукція зроблена в Україні", - наголосив Сергій Ткачук.

За його словами, у планах делегації Держпродспоживслужби - зустрічі з міжнародними партнерами із США, Японії, Сінгапуру, Катару тощо. Особлива увага приділятиметься обговоренню можливостей виходу української продукції на нові ринки. Окрім того, на порядку денному обмін найкращим досвідом у сфері цифровізації та онлайн-сервісів.

Довідково: Всесвітня організація охорони здоров'я тварин (WOAH) - це міжурядова організація, що відповідає за поліпшення здоров'я тварин у всьому світі (до 2003 року - Міжнародне епізоотичне бюро (МЕБ). WOAH визнана Світовою організацією торгівлі (СОТ), до її складу входить майже дві сотні країн-членів з усіх континентів. Україна є членом WOAH з 1994 року і бере активну участь у всіх заходах із забезпечення епізоотичного благополуччя.

 

Записатись
Подати скаргу