Новини

10 Червень 14:48
У приватному секторі Вінниці завершилась вакцинальна кампанія - щепили понад 3000 тварин!
У приватному секторі Вінниці завершилась вакцинальна кампанія - щепили понад 3000 тварин!

Понад два місяці на території приватного сектору Вінниці щеплювали домашніх тварин проти сказу. В результаті кампанії було безкоштовно провакциновано 3050 чотирилапих улюбленців. Мобільні бригади Вінницької міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на локаціях, облаштованих 19 квартальними комітетами.

Щорічна вакцинація і ревакцинація тварин проти сказу відіграє вирішальну роль у їх захисті від смертельної недуги та відповідно є профілактикою зараження людей.

"Надзвичайно важливо щороку щеплювати своїх улюбленців, незалежно від того, де вони утримуються, в будинку чи на подвір'ї, та хоч би як власникам не здавалося, що ризику немає. Ризик є завжди!", – підкреслив начальник Вінницької міської державної лікарні ветеринарної медицини Віктор Грущенко.

Вакцинальною кампанією, яка проходила у приватному секторі Вінниці, заходи не обмежаться.

"Вони відбуваються на постійній основі. Люди звертаються за процедурою щеплення безпосередньо до нашої лікарні і отримують відповідну допомогу спеціалістів. Потрібно відзначити, що вакцина проти сказу, яку ми використовуємо, українського виробництва. Вона безпечна та ефективна", – зазначив Віктор Грущенко.

 

Записатись
Подати скаргу