Новини

13 Листопад 14:30
Спеціалісти Жмеринського районного управління обстежили 47 суб'єктів господарювання задля попередження епідемічних ускладнень
Спеціалісти Жмеринського районного управління обстежили 47 суб'єктів господарювання задля попередження епідемічних ускладнень

Фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Жмеринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, за участю спеціалістів органів місцевого самоврядування, на виконання пункту 7 Протоколу №33 від 27.10.2023 р. позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької ОВА та пунктів 4, 5 та 10 Протоколу №12 від 01.11.2023 р. позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Жмеринської РВА щодо запобігання розповсюдженню захворюваності на вірусний гепатит А на території області та району, проводять позачергові комісійні перевірки підконтрольних об'єктів, зокрема постачальників та виробників (суб'єктів господарювання) питної води, закладів громадського харчування, ринків тощо.

Станом на 10 листопада 2023 року загалом обстежено 47 суб'єктів господарювання, в 17 випадках виявлено порушення санітарного законодавства, що складає 36% від загальної кількості.

За результатами комісійних перевірок відповідальним особам направлено пропозиції з чітко вказаними заходами щодо усунення порушень та інформаційні листи в ограни місцевої влади.

В ході здійснення комісійних перевірок вибірково відібрано 12 зразків питної води для проведення мікробіологічних та санітарно-хімічних досліджень, із них 9 зразків з пунктів та автоматів розливу питної води та 3 - КП "Жмеринкаводоканал", наразі усі відібрані зразки знаходяться в роботі.

Окрім того, з метою попередження епідемічних ускладнень серед населення у вигляді групових та масових випадків захворювання вірусним гепатитом А та інших непередбачуваних наслідків, спеціалісти постійно проводять санітарно-просвітницьку роботу.

 

 

Записатись
Подати скаргу