Новини

20 Травень 11:22
Про підготовку до оздоровчої кампанії 2024 року
Про підготовку до оздоровчої кампанії 2024 року

З метою організації відпочинку дітей в період літніх канікул у 2024 році, на базі закладів загальної середньої освіти Вінницької міської територіальної громади з 04 червня буде організоване функціонування 31 табору відпочинку з денним перебуванням для 4,5 тисяч дітей. Крім того, розпочне роботу літня оздоровча профільна школа "Юннат" на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів та літній табір всебічного розвитку "ProfiCamp" на базі Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді.

Задля належної підготовки до проведення оздоровчої кампанії 2024 року та профілактики епідемічних ускладнень в організованих дитячих колективах, на виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 06 травня 2024 року №69-О, спеціалісти Головного та Вінницького міського управлінь взяли участь у нараді з питань створення оптимальних умов для безпечного перебування дітей, організованій департаментом освіти Вінницької міської ради.

В ході заходу до відома керівників пришкільних таборів доведено вимоги щодо облаштування та утримання ділянки, виділених навчальних аудиторій, санітарно-побутових приміщень, харчоблоку; організації фізкультурно-оздоровчої роботи та гігієнічного виховання; медичного обслуговування дітей. Не залишились поза увагою і питання профілактики інфекційних та паразитарних захворювань. Крім того, були надані роз'яснення щодо вимог до організації повноцінного та безпечного харчування дітей у пришкільних таборах.

Також спеціалісти проінформували присутніх про порядок проведення обстежень закладів відпочинку в підготовчий період та під час їх функціонування.

Окрім того, керівникам таборів відпочинку були направлені пам'ятки щодо основних санітарно-гігієнічних вимог до організації відпочинку та оздоровлення, в яких наголошено на персональній відповідальності за їх дотримання.

 

 

 

Записатись
Подати скаргу