Новини

20 Лютий 11:55
На Вінниччині спеціалісти Держпродспоживслужби та освітяни продовжують обговорення впровадження системи НАССР
На Вінниччині спеціалісти Держпродспоживслужби та освітяни продовжують обговорення впровадження системи НАССР

Cпеціалісти відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області продовжують проводити роз'яснювальну роботу щодо впровадження системи управління безпечністю харчової продукції за принципами НАССР в навчальних закладах.

Відповідні заходи були проведені протягом тижня в Шаргородському, Барському, Козятинському, Немирівському, Чечельницькому та Ладижинському районах області.

Заходи проводяться за участю спеціалістів Держпродспоживслужби, представників районних відділів освіти, адміністрації навчальних закладів, відповідальних за організацію харчування осіб та працівників харчоблоків.

В ході проведення роз'яснювальної роботи фахівці наголошують на необхідності дотримання належних санітарно–гігієнічних вимог до умов виробництва, зберігання, транспортування, реалізації та якості продуктів харчування.

Особлива увага приділяється висвітленню вимог щодо матеріально-технічного забезпечення харчоблоків та веденню документації по санітарному та харчовому законодавству. При укладанні договорів з постачальником, адміністрації освітніх закладів слід звертати увагу на те, чи зареєстрований постачальник належним чином та чи наявний у нього акт обстеження Держпродспоживслужби.

Учасники заходу отримали усі матеріали, необхідні для впровадження системи НАССР на малих потужностях, а також нормативні документи щодо вимог санітарного законодавства до організації харчування дітей.

 

 

Записатись
Подати скаргу