Сектор контролю за регульованими цінами

Пам'ятка суб'єктам господарювання

Звертаємо увагу виробників і реалізаторів соціально значущих продтоварів на необхідності декларувати зміни оптово-відпускних цін!

Суб’єкти господарювання всіх форм власності, які провадять діяльність з виробництва та/або реалізації соціально значущих продовольчих товарів, у разі збільшення оптово-відпускних цін протягом місяця більш як на 1 відсоток, повинні задекларувати їх зміну.

Для отримання висновків щодо розрахунків економічно обґрунтованих планованих витрат під час формування оптово-відпускних цін на продовольчі товари, суб’єктам господарювання необхідно подати до Держпродспоживслужби документи в обсязі та згідно з вимогами Постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2007 року № 1222 «Про затвердження Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари».

 

Інформація щодо пілотного проекту ціноутворення на продовольчі товари

22 вересня 2016 року Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову № 656 «Про реалізацію пілотного проекту щодо тимчасового обмеження застосування постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 та постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2007 року № 1222».

Пілотний проект передбачає скасування цінового регулювання на продовольчі товари з 1 жовтня на три місяці. Впродовж зазначеного періоду вивчатиметься динаміка цін, і за результатами моніторингу буде прийняте рішення щодо скасування, обмеження чи поновлення цінового регулювання.

Враховуючи вищезазначене, Управління контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби на період дії пілотного проекту не надає суб’єктам господарювання висновки щодо розрахунків економічно обґрунтованих планованих витрат під час формування оптово-відпускних цін на продовольчі товари, щодо яких запроваджено державне регулювання. 

 

Записатись
Подати скаргу