Новини

06 Березень 15:23
Як відрізнити оригінальні парфуми від підробки?
Як відрізнити оригінальні парфуми від підробки?

В наш час для багатьох людей парфуми є "візитною карткою" та частиною загального образу, адже правильно підібраний аромат здатний підкреслити особистість та неповторність власника. 

Знайти свій аромат дуже важливо, але не менш важливо знати, на що саме необхідно звертати увагу при купівлі парфумів аби уникнути придбання неякісної продукції. 

Упаковка

Не всі виробники використовують целофанову плівку, але якщо вона все ж таки є - зверніть увагу на її якість: целофанова плівка повинна бути прозорою, прилягати без зморшок, на ній не має бути жодних слідів клею, місце пайки повинно розташовуватись рівно посередині. 

Паперова коробка має бути виконана з міцного картону, а лінії букв та зображень повинні бути чіткими та відповідати відтиску паперу. Окрім того, всередині упаковки має бути картонний або пластиковий каркас для фіксування флакона. 

На упаковці обов'язково має бути вказана інформація щодо: дати виготовлення та терміну придатності, номеру партіі (який повинен співпадати з тим, що вказаний на флаконі), штрих-коду (перша цифра якого має вказувати на країну-виробника), країни-виробника, категорії (parfum/eau de parfum/еau de toilette/cologne), об'єму в ml або fl.oz (1 fl.oz дорівнює 30 мл.), складу та мати знак повернення тари. 

Флакон

Скло має бути бездоганним, без бульбашок та дефектів виливання.

Кришка повинна бути виготовлена з якісного пластику та щільно прилягати.

Спрей або розпилювач має відповідати розміру флакона і перші декілька натисків повинні бути порожніми (після заводського складання із помпи виходить повітря). 

Колір

Рідина парфумів має бути прозорою та не містити осад.

Її колір повинен бути однорідним.

Перед тим, як відправитись до магазину за омріяним флаконом - перевірте на сайті бренду, якого кольору має бути рідина (парфуми Serge Lutens La Fille de Berlin - яскраво-червоного кольору, а Lady Gaga Fame - чорного). 

Аромат

Не завжди насиченість та стійкість аромату є ознакою якості. 

Як правило, оригінальні парфуми мають трирівневу ароматичну композицію, яка розкривається поступово та може мати різне звучання залежно від погодних умов та особливостей Вашого тіла. 

Але зустрічаються і винятки - моноаромати (наприклад, бренд Demeter), які містять всього одну ноту, що не змінюється протягом дня, а просто втрачає інтенсивність. Оригінальні моноаромати є досить реалістичними, без синтетичної складової.

Підробка зазвичай не розкривається протягом дня і, як правило, аромат підробки досить синтетичний.

Навіть фейковий аромат може бути досить стійким, але разом з тим викликати неприємні відчуття: головний біль або нудоту. 

Будьте пильними та обачними і тоді Ви обов'язково знайдете аромат, який стане вашою бездоганною візитівкою! 

 

Записатись
Подати скаргу