Новини

29 Травень 12:51
Проведено нараду-семінар з керівниками та медичними працівниками пришкільних таборів відпочинку на території Барської ТГ
Проведено нараду-семінар з керівниками та медичними працівниками пришкільних таборів відпочинку на території Барської ТГ

На території Жмеринського району відпочинок та оздоровлення дітей влітку заплановано у 6 закладах освіти. За ініціативою Жмеринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області 27 травня 2026 було організовано проведення наради-семінару з керівниками та медичними працівниками пришкільних таборів відпочинку на території Барської територіальної громади на базі Ялтушківського ліцею Барської міської ради.

У нараді-семінарі взяла участь головний спеціаліст управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Жмеринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Інна Білик-Ляшкова, яка доповіла присутнім про санепідситуацію в районі, а також про типові порушення санітарного законодавства у закладах оздоровлення і відпочинку дітей, окреслила основні завдання щодо забезпечення санепідблагополуччя дітей в закладах оздоровлення та відпочинку, зокрема у пришкільних відпочинкових таборах.

Усіх присутніх було  проінформовано про вимоги Санітарного регламенту для дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, затверджений наказом МОЗ України від 20.03.2026 №377. Акцентовано увагу на основних нормах Постанови КМУ №305 від 24.03.2021 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»  стосовно погодження чотиритижневих сезонних меню на літній період. Наголошено на основних  вимогах організації харчування дітей в закладах оздоровлення та відпочинку, принципах здорового харчування, нормах споживання харчових продуктів, вимогах до зберігання, використання та дотримання технологічного процесу приготування страв, дотриманням норм харчування, організації питного режиму, а також звернено увагу на  заборону використання переліку певних харчових продуктів, що є небезпечними для життя та здоров’я дітей.

Організатори наради наголосили, що здоров'я та безпека дітей є головними пріоритетами, тому робота закладів можлива виключно за умови повного виконання вимог чинного санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності та якості харчових продуктів.

 

Записатись
Подати скаргу