Новини

Підвищення кваліфікації керівного складу ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області
16 Липень 2019, 16:16
15 липня 2019 року керівний склад Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області: Начальник Головного управління Григорій Сидорук, перший заступник начальника
Як зберігати і транспортувати ліки влітку?
16 Липень 2019, 15:15
Температура, за якої зазвичай рекомендовано зберігати більшість ліків - не вище 25 °C. А місце для зберігання має бути сухим та без потрапляння прямих сонячних променів.
З професійним святом вітаємо бухгалтерів Держпродспоживслужби!
16 Липень 2019, 12:12
Сьогодні, 16 липня, з Днем Бухгалтера вітаємо наших чарівних спеціалістів Управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності! Бажаємо в будь-якій ситуації тримати
На Вінниччині виявлено фальсифікат масла солодковершкового
15 Липень 2019, 17:17
На виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області № 22-О від 07.05 2019 р. "Про відбір зразків для цілей державного контролю у 2019 році"
Захист прав споживачів на ринку туристичних послуг
15 Липень 2019, 12:12
Плануєте провести відпустку на сонячному узбережжі Туреччини? Чи насолодитись природою та архітектурою Італії? Або, можливо, ви взагалі мрієте провести відпустку в
Держпродспоживслужба підбила підсумки роботи за перше півріччя 2019 року
12 Липень 2019, 15:15
12 липня 2019 року відбулася колегія за результатами роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за перше півріччя 2019 року
11 липня - Всесвітній день шоколаду!
11 Липень 2019, 11:11
Гіркий чорний, ніжний молочний, пористий, з горішками та родзинками і, навіть, з сіллю - на полицях магазину ми можемо знайти плитку шоколаду на будь-який смак! Але що ми
Виявлено неякісний соєвий протеїн